Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Gençlik Aşısı / Işık Dolgusu

gençlik aşısı
Gençlik Aşısı, Işık Dolgusu; İnsan cildine parlaklığını, gerginliğini ve canlılığını veren Hyalüronik Asit (HA) tir. İnsan cildinde zamanla endojen HA yoğunluğu azalır.
Ciltteki yaşlanmayı yavaşlatmak, cildin nem miktarını artırmak ve cilde yeniden elastikiyet kazandırmak için azalan HA nın yerine konulması etkili bir tedavidir.
Bunun için cilt altına HA dışarıdan enjekte edilerek yaşlanma etkilerinin azalması hedeflenmektedir. Cilt üzerinden uygulanan HA bileşikleri çok düşük düzeyde etki gösterirler. Bu tedavide amaç eksiği direkt yerine koymaktır. Bu uygulama farklı firmaların farklı ürünleri ile yapılabilmekte olup gençlik aşısı ışık dolgusu olarak anılmaktadır.
Kullanılan ürünlerin ana etken maddesi saf  Hyalüronik Asit (HA) tir. Saf HA ye  ilave olarak antioksidan, mineral, vitamin ilavesi olabilir. Bu HA hayvansal kaynaklı olmayıp bakteriyel fermantasyon ile elde edilmektedir.

Alerji riski çok çok azdır ve nadir görülür. Uygulama tek doz halinde yapılabileceği gibi, belli  aralıklarla  2 veya 3 doz halinde de uygulanabilir. Etki süresi yapılan seans miktarına göre 6-12 ay arasında değişmektedir.

Gençlik Aşısı / Işık Dolgusu Fiyatları 2021

Gençlik aşısı / ışık dolgusu fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz